top of page

Jautājumi un atbildes

 • Kā iznomāt?
  Visērtāk ir iznomāt, zvanot pa tālruni 26596334. Vari rakstīt mums uz e-pastu info@selijasnoma.lv Vari aizpildīt “Nomas pieteikuma formu” mūsu mājas lapā sadaļā "Kontakti". Lai iznomātu instrumentus & tehniku, būs nepieciešams personu apliecinošs dokuments un nomas līguma parakstīšana uz vietas vai elektroniski.
 • Vai nomājot instrumentus "Sēlijas noma" ir jāiemaksā drošības nauda?
  Nē. Nomas darījumu kārtosim, noslēdzot līgumu gan ar fiziskām, gan juridiskām personām.
 • Vai varu iznomāt instrumentus & tehniku un saņemt tos tajā pašā dienā?
  Tas ir iespējams. Piegādes ātrums būs atkarīgs no attāluma, kas jāveic, gadījumā, ja instruments & tehnika jāpiegādā, kā arī no tā, vai instruments ir uz vietas un netiek jau iznomāts. Iesakām iepriekš rezervēt vajadzīgos instrumentus & tehniku, lai tie nebūtu iznomāti kādam citam.
 • Kā ar benzīnu iznomātajai tehnikai?
  "Sēlijas noma" tehnika tiek iznomāta ar pilnu bāku. Tehnikas atgriešanas brīdī bākai arī jābūt pilnai.
 • Kas rūpējas par instrumentu & tehnikas apkopi?
  “Sēlijas noma” rūpējas par instrumentu apkopi un tīrību, pēc tam, kad klients instrumentu & tehniku ir atgriezis nomā. Pašrocīgi instrumentus neremontēt.
 • Vai sastatnes ir jāmontē pašiem?
  Jā, sastatnes ir jāmontē pašiem.
 • Viss par operatoru Kariga betona maisītājam un Stiga mauriņa pļāvējam.
  Betona maisītāja iznomāšana iespējama ar nomas traktoru, kuru vada tā operators. Šo komplektu nepieciešams pieteikt vienu darba dienu iepriekš. Vienas dienas traktora operatora izmaksās ietilpst 8 darba stundas. Betona maisītāju Kariga var iznomāt arī bez traktora, līdz ar to - bez operatora. Stiga mauriņa pļāvējs tiek iznomāts tikai komplektā ar operatoru. Šo komplektu nepieciešams pieteikt vienu darba dienu iepriekš. Vienas dienas mauriņa pļāvēja operatora izmaksās ietilpst 8 darba stundas.
 • Ko darīt, ja iznomātā tehnika nedarbojas?
  Visas iekārtas pirms iznomāšanas tiek iedarbinātas un pārbaudītas klienta klātbūtnē. Tāpat pēc atgriešanas klienta klātbūtnē instrumenti tiek pārbaudīti. Tomēr, ja instruments nedarbojas un klients ar to nav veicis darbu, instruments tiks samainīts vai nomas nauda atgriezta.
 • Ko darīt, ja neproti izmantot pareizi iznomāto instrumentu?
  Mēs labprāt sniegsim apmācību pareizā instrumenta ekspluatācijā un konsultācijas izmantošanas procesā. Jo klients nes atbildību par to, lai instruments& tehnika netiktu sabojāta nepareizas ekspluatācijas rezultātā.
 • Ko darīt, ja instruments tiek sabojāts?
  Ja tiek konstatēts, ka bojājums veikts neuzmanīgas, neprasmīgas klienta rīcības dēļ (piem., ar zāles pļāvēju uzbraukts uz akmeņiem), klients sedz instrumenta remonta izdevumus.

Radušies kādi jautājumi?

Droši zvani!

Sazinies ar mums rakstot

e-pastā!

bottom of page